Yenilmezler 4 – Avengers Endgame Full izle (2019)

Görünüm:6 views


Uyarı: Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. İyi seyirler dileriz.

Yenilmezler 4 – Avengers Endgame Full izle (2019)

Yenilmezler 4 – Avengers Endgame Full izle (2019)

Yenilmezler 4 son oyun, “Avengers 3 İnfinity War”un sonrasında süper kahramanlar küle döndü. Dünya üstünde kalan Black Widow, Thor, Kaptan Amerika ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken Nebula ve Iron Man ise denetimini sağlayamadıkları bir uzay gemisinin amacıylade, uzay boşluğuna doğru sürüklenmektedirler.
Süper kahramanlar takımı amacıyla işler pekte iyiye gitmiyor. Ancak Kuantum Bölgesinden çıkmayı başarıp kalan Avengers ekibine katılan Ant-Man yeni bir umut olarak gelmiştir.
Daha daha eskiden var bulunduğu bilinmeyen bölgeler, kahramanlar ve evrenin varlığını öğrenen takım, Thanos’un kurduğu bu kötü düzeni değiştirmek ve küle dönen insanları geri getirmek amacıyla yaşam mücadelesi vereceklerdir. Hepsi kendi amacıyla mühim olan bir şeyleri kaybettikleri amacıyla intikam almaya yemin etmişlerdir.

Yenilmezler 4 Son Oyun 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe dublaj olarak donmadan çevrimiçi izleyebilirsiniz. Avengers: Endgame filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin başka filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz
yenilmezler-4-film-afis-2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir