Sıfır Bir Beyaz perde Filmi 2020 full hd izle

No votes

Sıfır Bir Beyaz perde Filmi 2020 full hd izle


Sıfır Bir izle Sıfır Bir full izle tek parça hd 1080p özellikte seyret Sıfır Bir Film Mevzusu; Sıfır bir dizisi bittikten sonrasında, üreticiler ve oyuncu ekibi Sıfır Bir efsanesini tek bölgede bir filmimizde çekmeye karar verdiler.Cenk Satış ve ekibi, 2020 senesine bomba benzer şekilde bir giriş gerçekleştirmek istiyor.Sıfır bir filmi, 2020 senesinde sevenleriyle buluşacak.Adana sokaklarında Sıfır Bir izle suçluların peşinden koşmakla, mahallerinde dolaşan pislikleri temizlemekle uğraşan Cenk, bu kez insan tacirlerine karşı ”Sıfır Bir” bir savaşım verecek.

Sıfır Bir izle
Sıfır Bir, Adana’daki kabahat dolu yaşamlarını arkalarında bırakarak İzmir’e yerleşen Cenk, Cihat ve Azad’ın öyküsünü husus ediyor. Adanalı çete lideri Cenk, Cihat ve Azad ile eş güdümlü sertlik dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir.

Sıfır Bir Beyaz perde Filmi izle
Sıfır Bir izle Üç dost yaşamlarında yeni bir başlangıç gerçekleştirmek amacıyla Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşir. Burada kendilerine silahlardan uzak yeni bir yaşam kuran üç dost, bir oto yıkamacı açar.

Genre: Aksiyon

112 thoughts on “Sıfır Bir Beyaz perde Filmi 2020 full hd izle”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir